Projekty domów

PROJEKTY DOMÓW BIAŁYSTOK

Wybór rzetelnego biura architektonicznego to przede wszystkim kompleksowość oferty. Jeśli zdecydujesz się na renomowanych projektantów, możesz być pewny najwyższego poziomu świadczenia usług, pomocy w realizacji wizji, a nawet marzeń. Projekty domów w Białymstoku, jakie wykonuje nasze biuro architektoniczne, są realizowane zgodnie z najnowszymi trendami, a także rozwiązaniami technicznymi. Wykorzystujemy klasyczne, dobrze znane pomysły, jak i niecodzienne rozwiązania.

W czym się specjalizujemy?

Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie, wykonujemy różnorodne projekty, m.in.:
● projekty domów parterowych – Białystok i okolice;
● projekty domów z poddaszem – Białystok i okolice;
● projekty domów 70 m2 – Białystok i okolice;
● projekty domów nowoczesnych – Białystok i okolice;
● projekty domów jednorodzinnych – Białystok i okolice.

Oprócz tego zajmujemy się inwentaryzacją obiektów oraz inwentaryzacją powykonawczą. Realizujemy projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wykonawcze i podwykonawcze, a dodatkowo adaptujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość wykonania i dopasowanie naszej pracy do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Z chęcią podejmujemy się wymagających wyzwań, dlatego nie odrzucamy żadnych projektów.

Szukasz rzetelnego architekta z Białegostoku? Napisz do naszego biura lub skontaktuj się z nami. Pozostajemy Do Twojej dyspozycji.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem - Konstantynowicz Białystok

Ile trwa opracowanie projektu domu w Białymstoku? Standardowy czas oczekiwania wynosi od 5 do 25 dni roboczych. Szacując terminy, specjaliści uwzględniają złożoność projektu oraz dodatkowe wytyczne klientów.

ZAKRES USŁUG

  • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
  • Projekt koncepcyjny
  • Projekty budowlane
  • Projekty wykonawcze i powykonawcze
  • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Projekty domów Białystok - ile to właściwie kosztuje?

Ceny za projekty domów w Białymstoku zaczynają się od 8 000 zł. W zależności od założeń projektowych klienta oraz jego indywidualnych preferencji koszty mogą wzrosnąć kilku lub kilkunastokrotnie.

Finalna cena jest ustalana indywidualnie przez konkretne biuro architektoniczne.

Nowoczesny projekt domu parterowego - Konstantynowicz Białystok

Wysokiej jakości projekt domu „szyty na miarę” rekomendujemy zamówić w przedsiębiorstwach mających swoją siedzibę w Białymstoku lub okolicach. Wynika to z prostego powodu – na Podlasiu ceny są bardzo atrakcyjne, a jakość usług naprawdę wysoka.
Działamy od 2009 roku. Zajmujemy się szeregiem zleceń i ich realizacją. Dysponujemy ponad kilkunastoletnim doświadczeniem popartym ogromną wiedzą, którą wynieśliśmy z wartościowych szkoleń.

Jeśli zależy Ci na przystępnych cenowo projektach wykonanych z uwagą na każdy detal – koniecznie napisz do nas maila lub zadzwoń. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.