Łomża

Architekt Łomża

Jesteśmy biurem architektonicznym działającym na terenie Łomży, jak i całego województwa podlaskiego. Wyróżniamy się najwyższej jakości usługami połączonymi z przystępnymi cenami oraz profesjonalną obsługą klienta. Cechuje nas terminowość oraz kompleksowość oferty. Realizujemy zarówno podstawowe zlecenia, jak i najbardziej wymagające projekty od interesantów z całej Polski.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Architekt Łomża - jak wygląda zakres usług naszego biura projektowego?

Zakres usług biura architektonicznego KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT obejmuje m.in.:

 • projekty koncepcyjne,
 • projekty budowlane,
 • projekty wykonawcze i powykonawcze.

Wykonujemy również zaawansowane inwentaryzacje obiektów oraz adaptacje projektów katalogowych (gotowych). W zależności od preferencji klientów podejmujemy się również wielu innych zadań, których nie wymieniliśmy w ofercie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – doprecyzujemy szczegóły Twojego zlecenia!

ZAKRES USŁUG

 • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
 • Projekt koncepcyjny
 • Projekty budowlane
 • Projekty wykonawcze i powykonawcze
 • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Ile kosztują usługi biura architektonicznego?

Aby poznać konkretną cenę za usługi naszego biura architektonicznego, wejdź w zakładkę pt.: „Zamów Wycenę” znajdującą się na stronie architekt-bialystok.pl. Nasi specjaliści z chęcią poznają specyfikę Twojego projektu. Pamiętaj, że finalny koszt bazuje również na indywidualnych preferencjach klientów oraz ich założeniach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT?

Oferta biura architektonicznego znajdująca się na stronie architekt-bialystok.pl jest bardzo bogata i kompleksowa. Dzięki temu wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie każdemu klientowi – dostosowując je również do konkretnego budżetu. Spośród konkurencji wyróżniają nas także liczne zalety, a mianowicie:

 • terminowość,
 • profesjonalne podejście do klienta,
 • indywidualne doradztwo,
 • wysoka jakość świadczonych usług,
 • możliwość przyspieszenia czasu realizacji.

Każdego roku odbywamy liczne szkolenia umożliwiające świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas. Dzięki temu możesz liczyć na projekty zrealizowane zgodnie z aktualnymi standardami, w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!