Augustów

Architekt Augustów

Firma KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT świadczy usługi architektoniczne na terenie całego województwa Podlaskiego – również w Augustowie. Zajmujemy się zarówno projektami koncepcyjnymi, budowlanymi, jak i powykonawczymi lub wykonawczymi. Pozostajemy do Twojej dyspozycji także w przypadku zleceń dot. inwentaryzacji obiektów oraz adaptacji projektów katalogowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na zadane przez Państwa pytania.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Architekt Augustów - dlaczego warto skorzystać z oferty naszego biura architektonicznego?

Nasze biuro architektoniczne wyróżnia się przede wszystkim kompleksową ofertą. Dzięki temu każdy klient znajdzie rozwiązanie „szyte” na miarę jego oczekiwań. Na rynku jesteśmy od 2009 roku i charakteryzujemy się przede wszystkim najwyższą jakością świadczonych usług, co potwierdzają nasi klienci w referencjach. Jeżeli chcesz sprawdzić portfolio, które wypracowaliśmy przez ostatnie lata – koniecznie wejdź w zakładkę „Realizacje” na stronie architekt-bialystok.pl.

ZAKRES USŁUG

 • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
 • Projekt koncepcyjny
 • Projekty budowlane
 • Projekty wykonawcze i powykonawcze
 • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Ile kosztują usługi firmy KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT?

Usługi firmy KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT kosztują od kilku do kilkunastu tysięcy złotych netto. Finalna cena zależy od 3 istotnych czynników, a mianowicie:

 • specyfikacja danego projektu,
 • indywidualne wytyczne klienta,
 • czas realizacji.

Warto również wziąć pod uwagę rodzaj zleconego zadania. Inne kwoty obowiązują projekty wykonawcze i powykonawcze, a nieco inne inwentaryzację obiektów czy też projekty koncepcyjne. Aby poznać dokładne koszty zlecenia zamów wycenę – zupełnie niezobowiązującą i bezpłatną. Nasi specjaliści porozmawiają z Tobą o kosztach zleconego zadania.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Jeśli interesują Cię usługi renomowanego biura architektonicznego – skontaktuj się z nami. Z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy. W zależności od preferencji można zdecydować się na m.in.:

 • projekty koncepcyjne,
 • projekty budowlane,
 • projekty wykonawcze i powykonawcze,
 • adaptację projektów katalogowych,
 • inwentaryzację obiektów.

Jesteśmy na rynku od 2009 roku. Regularnie przechodzimy szkolenia pozwalające dostosować jakość projektów do obecnych wymagań klientów i trendów rynkowych. Pozostajemy do dyspozycji.