Sokółka

Architekt Sokółka

Biuro architektoniczne KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT świadczy usługi na terenie Sokółki oraz całego województwa podlaskiego. Fachowcy, których zatrudniamy, wyróżniają się profesjonalnym podejściem do klienta oraz terminowością. Warto również wspomnieć, iż wykonywane projekty są zawsze najwyższej jakości, zgodne z oczekiwaniami konsumentów oraz aktualnymi trendami rynkowymi. Zachęcamy do nawiązania współpracy. Pełna oferta jest dostępna w poszczególnych zakładkach na stronie architekt-bialystok.pl.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Architekt Sokółka - jak długo trzeba czekać na realizację zlecenia przez nasze biuro architektoniczne?

Zlecenia realizujemy w ciągu 7-21 dni roboczych. W zależności od danego projektu czas oczekiwania może krótszy lub nieco się wydłużyć. Jeśli zależy Państwu na bardzo sprawnym wykonaniu (np. w ciągu 3-4 dni) – taka opcja jest dostępna za uiszczeniem odpowiedniej opłaty przyspieszającej realizację.

ZAKRES USŁUG

  • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
  • Projekt koncepcyjny
  • Projekty budowlane
  • Projekty wykonawcze i powykonawcze
  • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Ile kosztują usługi KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT?

Cennik usług za usługi projektowe firmy KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT różni się w zależności od konkretnego zlecenia. Jeśli chcą Państwo poznać finalny koszt realizacji danego projektu – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również skorzystać z opcji pt.: „Zamów wycenę” znajdującej się wśród zakładek na naszej stronie internetowej architekt-bialystok.pl. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Co wchodzi w skład naszej oferty?

Spośród konkurencji wyróżniamy się kompleksowością oferty. Oprócz realizacji tradycyjnych projektów koncepcyjnych, projektów budowlanych oraz wykonawczych i powykonawczych, zajmujemy się m.in.:

  • inwentaryzacją obiektów
  • inwentaryzacją powykonawczą,
  • adaptacją projektów katalogowych.

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości usługach – daj nam szansę. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz przystępne ceny. Działamy od 2009 roku – jesteśmy doświadczonym biurem architektonicznym. Sprawdź nasze realizacje i zamów darmową oraz zupełnie niezobowiązującą wycenę.