O nas

 

Nasze biuro architektoniczne zostało założone przez Pawła Konstantynowicza, który jest absolwentem Politechniki Białostockiej. Działamy w branży od 2009 roku i nieustannie się rozwijamy. Nasze biuro projektowe to pracownia z doświadczeniem jednocześnie śledząca najnowsze trendy. Nie brak nam zapału do pracy i pomysłów na realizację wszystkich projektów. Każdy architekt w naszej firmie charakteryzuje się kreatywnością i profesjonalizmem. Zdobywamy wiedzę i doświadczenie, a następnie sprawnie wykorzystujemy je w pracy zawodowej. Zajmujemy się projektowaniem domów, mieszkań, firm czy budynków użytku publicznego. Dlatego jeśli potrzebują Państwo doświadczonej i fachowej firmy to my na pewno nie zawiedziemy. Nasze biuro architektoniczne to zespół złożony z odpowiednio wyszkolonych i zgranych pracowników. W naszej pracowni, każdy wie za co jest odpowiedzialny i jak właściwie przeprowadzić współpracę z Klientem, dzięki temu nasze projekty zawsze zadowalają efektem końcowym.

architekt Białystok
Projektant – Białystok

Nasz architekt

Dobry architekt to podstawa w biurze projektowym. My jednak idziemy dalej, nie interesują nas dobrzy pracownicy, a najlepsi. Nie chcemy świadczyć usług na średnim poziomi, my staramy się być liderami na rynku. Dlatego każdy nasz projektant nieustannie pokazuje, że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Stawiamy na rozwój pracowników, żeby ciągle poprawiać i zwiększać swoje możliwości. nasze biuro projektowe kładzie nacisk na relacje Klient – architekt. Jest to niezwykle ważne, aby zadowolić Klienta ostatecznym projektem, ale także na wcześniejszych etapach pracy nie tworzyć niepotrzebnych sytuacji stresowych. W naszej opinii udaje nam się pomyślnie realizować te założenia, ponieważ sukcesywnie poszerzamy grono naszych zadowolonych Klientów. Wszystkie te elementy sprawiają, że każdy projektant w naszej pracowni naprawdę przykłada się do pracy i maksymalnie angażuje w realizację zlecenia. Są to wykszatłceni i doświadczeni fachowcy, którzy nie boją się żadnych wyzwań i zawsze z przyjemnością wykorzystają nową okazję do rozwinięcia sowich umiejętności.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Kiedy należy zdecydować się na biuro architektoniczne wiele osób staje przed trudnym wyborem. Bez specjalistycznej wiedzy nie wszyscy mają świadomość czym powinni kierować się przy podejmowaniu decyzji. Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma inne potrzeby i możliwości, jednak nasza oferta jest bardzo szeroka, więc na pewno większość z Państwa znajdzie u nas rozwiązanie swoich problemów budowlanych czy architektonicznych. Nasze biuro projektowe dodatkowo stawia na kompleksowość i terminowość. Są to dwie najważniejsze cechy przy realizacji projektów budowlanych. Zlecenie wykonane w założonym terminie i to w taki sposób, aby Klient nie musiał się już niczym martwić. To zdecydowanie charakteryzuje nasze biuro architektoniczne. Podane przez nas atuty plus fachowy projektant i adekwatna cena, sprawiają że wybór pracowni nie powinien być już takim problemem. Właśnie dzięki temu naszym zdaniem warto skorzystać z usług Konstantynowicz Architektura i Budownictwo.

Biuro projektowe – Białystok

– Co oferujemy? –

Jak już niejednokrotnie pisaliśmy nasza oferta jest bogata i kompleksowa. W zależności od potrzeb Klientów, nasz architekt pomoże im wybrać najlepsze rozwiązanie. Biuro projektowe Konstantynowicz Architektura i Budownictwo zapewnia inwentaryzację obiektów, tworzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie pomagać Państwu, a nawet przewidywać pomysły na wymarzone projekty. Biuro architektoniczne, które prowadzimy z roku na roku poprawia i umacnia swoją pozycję na rynku. Wierzymy, że jest to efekt naszej ciężkiej pracy i umiejętnej współpracy z Klientem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi usługami i skontaktowania się z nami w razie pytań. Zawsze chętnie udzielmy rzeczowych porad i odpowiemy na Państwa pytania.