Zambrów

Architekt Zambrów

Nasze biuro architektoniczne jest jednym z najlepiej prosperujących przedsiębiorstw projektowych w całym województwie podlaskim. Siedzibę stacjonarną mamy w Białymstoku, jednak regularnie obsługujemy również klientów z Zambrowa i okolic. Zależy nam na świadczeniu najwyższej jakości usług, dlatego każdego roku odbywamy dziesiątki praktycznych szkoleń umożliwiających wykonywanie zleceń zgodnie z aktualnymi trendami projektowymi oraz oczekiwaniami konsumentów. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji telefonicznie lub mailowo.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Architekt Zambrów - ile kosztują usługi biura architektonicznego KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT?

Biura architektoniczne działające na terenie Zambrowa wyróżniają się bardzo przystępnymi cenami. Porównując koszty współpracy z podlaskimi architektami w stosunku do architektów mieszczących się w województwie mazowieckim lub kujawsko-pomorskim, ceny na podlasiu są niższe o mniej więcej 20-30%.

Aby poznać kompleksowy cennik naszego biura – skontaktuj się ze specjalistami telefonicznie lub mailowo. Możesz również zamówić wycenę bezpośrednio poprzez stronę architekt-bialystok.pl.

ZAKRES USŁUG

 • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
 • Projekt koncepcyjny
 • Projekty budowlane
 • Projekty wykonawcze i powykonawcze
 • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Jakie usługi świadczymy?

Spośród konkurencji wyróżniamy się bardzo kompleksową ofertą. W zależności od Państwa preferencji możemy zająć się zleceniami dotyczącymi m.in.:

 • inwentaryzacji obiektów,
 • inwentaryzacji powykonawczej,
 • projektów koncepcyjnych,
 • projektów budowlanych,
 • adaptacji projektów katalogowych,
 • projektów wykonawczych,
 • projektów powykonawczych.

Jeśli interesuje Cię usługa, której nie mamy w ofercie – napisz do nas maila lub zadzwoń. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na ofertę ze strony architekt-bialystok.pl?

Oferta ze strony architekt-bialystok.pl wyróżnia się bardzo przystępnymi kryteriami cenowymi. Dodatkowo zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dostosują Twój projekt do indywidualnych preferencji oraz aktualnych standardów rynkowych. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Jesteśmy terminowi i kompleksowi. Po prostu daj nam szansę – nie pożałujesz.