Suwałki

Architekt Suwałki

Jesteśmy biurem projektowym działającym na terenie całego województwa podlaskiego – również w Suwałkach. Regularnie odbywamy szkolenia, które poprawiają nasze kompetencje. Dzięki temu możemy świadczyć usługi najwyższej jakości, zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi. W zależności od Państwa preferencji wykonujemy m.in.:

  • inwentaryzacje obiektów,
  • projekty koncepcyjne,
  • projekty budowlane,
  • projekty wykonawcze i powykonawcze,
  • adaptację projektów katalogowych.

Dysponujemy bardzo rozbudowanym portfolio – można je zobaczyć na naszej stronie w zakładce pt.: „Realizacje”. Pomagamy klientom realizować wizje oraz marzenia – zależy nam na ich satysfakcji. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Ile kosztują nasze usługi? `{`cennik`}`

Ceny naszych usług oscylują w granicach kilku-kilkunastu tysięcy złotych netto. Finalny koszt poznają Państwo po indywidualnej konsultacji z naszymi doradcami. Dużo zależy od rodzaju projektu, indywidualnych wymagań klientów oraz czasu realizacji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – sprawnie odpowiemy na wszystkie zadane pytania.

ZAKRES USŁUG

  • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
  • Projekt koncepcyjny
  • Projekty budowlane
  • Projekty wykonawcze i powykonawcze
  • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Komu dedykujemy nasze usługi?

Usługi ze strony architekt-bialystok.pl dedykujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom, którym zależy na najwyższej jakości wykonania projektów połączonej z profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Spośród konkurencji wyróżnia nas terminowość i kompleksowość – udowadniamy to na każdym etapie współpracy.

Warto także wspomnieć, iż nasze usługi są bardzo przystępne cenowo. W innych województwach (np. mazowieckie lub kujawsko-pomorskie) koszty projektów okazują się wyższe nawet o 20-30%.

Opinie klientów o naszej firmie

Opinie klientów o naszej firmie są w 99% pozytywne. Posiadamy zarówno wizytówkę Google, jak i oficjalny Fanpage na Facebooku. Jeśli chcesz upewnić się odnośnie jakości usług architektonicznych, jakie świadczymy – koniecznie sprawdź referencje w Google, a także opinie w mediach społecznościowych.

Jeśli masz pytania – zadzwoń do nas lub napisz maila. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.