Grajewo

Architekt Grajewo

Szukasz architekta w Grajewie? Świetnie się składa! Nasze biuro projektowe świadczy usługi na terenie całego województwa podlaskiego – również w Twojej okolicy! Wyróżniamy się terminowością oraz najwyższą jakością realizowanych zleceń. Dysponujemy bogatym portfolio i wieloma pozytywnymi referencjami w Google. Wycena w firmie KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT jest zupełnie bezpłatna i niezobowiązująca. Możesz również w każdej chwili skorzystać z darmowych porad naszych specjalistów. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji mailowo lub telefonicznie!

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Architekt Grajewo - jak wygląda nasza oferta?

Nasza oferta jest dostępna na stronie architekt-bialystok.pl. Spośród konkurencji wyróżniamy się kompleksowością świadczonych usług oraz profesjonalizmem. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją, ponieważ oprócz projektów realizujemy wizje i marzenia zainteresowanych klientów. Zachęcamy do skorzystania z propozycji KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT już dziś!

ZAKRES USŁUG

 • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
 • Projekt koncepcyjny
 • Projekty budowlane
 • Projekty wykonawcze i powykonawcze
 • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Usługi

Usługi realizowane przez naszych specjalistów:

 • inwentaryzacja obiektów,
 • inwentaryzacja powykonawcza,
 • adaptacja projektów katalogowych.
 • projekty wykonawcze,
 • projekty powykonawcze.

Warto również wspomnieć, iż specjalizujemy się w projektach koncepcyjnych i budowlanych. Bez znaczenia na kwotę zlecenia – do wszystkich realizacji podchodzimy profesjonalnie. Dbamy o wszelkie detale, ponieważ zależy nam na satysfakcji konsumentów.

Ile kosztują projekty realizowane przez firmę KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT?

Cennik projektów realizowanych przez naszą firmę zależy od kilku istotnych kwestii, a mianowicie:

 • preferencji konsumentów,
 • konkretnych założeń projektowych,
 • rodzaju zlecenia.

Istotny jest także preferowany czas realizacji. Standardowo oddajemy projekty po 7-21 dniach od doprecyzowania szczegółów współpracy. Za odpowiednią dopłatą można jednak zmniejszyć czas oczekiwania na wykonanie projektu. Jeśli interesują Cię szczegóły – koniecznie napisz do nas maila lub zadzwoń. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!