Bielsk Podlaski

Architekt Bielsk Podlaski

Biuro architektoniczne KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT działa na terenie całego województwa podlaskiego. Usługi świadczymy także w Bielsku Podlaskim – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego każdy z interesantów znajdzie propozycję dopasowaną do jego indywidualnych preferencji oraz wymagań.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Architekt Bielsk Podlaski - kompleksowa oferta

Zapewniamy szeroki wybór usług. Przyjmujemy wszystkie zlecenia, realizując nawet najbardziej wymagające wizje i marzenia. Dzięki temu możemy stale zwiększać swoje kompetencje, co wpływa na wyższą jakość usług, z których na pewno będą Państwo zadowoleni.

ZAKRES USŁUG

 • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
 • Projekt koncepcyjny
 • Projekty budowlane
 • Projekty wykonawcze i powykonawcze
 • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Świadczone usługi

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT to m.in.:

 • adaptacja projektów katalogowych,
 • inwentaryzacja obiektów,
 • inwentaryzacja powykonawcza,
 • projekty koncepcyjne,
 • projekty budowlane,
 • projekty wykonawcze,
 • projekty powykonawcze.

Warto również wspomnieć, iż każdego roku odbywamy dziesiątki szkoleń umożliwiających jeszcze lepsze dopasowanie się do aktualnych trendów i oczekiwań klientów. Nam możesz po prostu zaufać. Każdy zlecony projekt zostanie wykonany w odpowiednim terminie lub szybciej. Cenimy sobie satysfakcję klientów, dlatego kompleksowo przeprowadzamy współpracę od „A” do „Z”, czyli od bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, aż po oddanie wysokiej jakości zrealizowanego projektu.

Gdzie znajduje się nasza siedziba?

Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej 11. Jeśli nie masz jak dojechać do biura architektonicznego KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT, po prostu zadzwoń lub napisz maila. Szczegóły współpracy możemy omówić telefonicznie lub online. Nie wymagamy osobistych wizyt – forma współpracy zależy od preferencji klientów.

Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę już dziś. Nie czekaj, zdecyduj się na usługi od renomowanych architektów z województwa podlaskiego. Pozostajemy dyspozycyjni!