Hajnówka

Architekt Hajnówka

Nasze biuro architektoniczne oferuje Państwu szeroki wybór usług – zaczynając od inwentaryzacji powykonawczej, przez projekty koncepcyjne i budowlane, aż po adaptacje projektów katalogowych. Zlecenia realizujemy na terenie całego województwa podlaskiego – również w Hajnówce. Gwarantujemy przystępne ceny, najwyższą jakość oddanych projektów oraz terminowość (czas oczekiwania na zlecenie wynosi od 7 do 21 dni). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozostajemy do dyspozycji.

WYBRANE PROJEKTY

Realizacje

Architekt Hajnówka - kompleksowa oferta biura architektonicznego KONSTANTYNOWICZ INVESTMENT

Oferta ze strony architekt-bialystok.pl jest bardzo rozbudowana. Dzięki temu każdy zainteresowany znajdzie usługę „szytą” na miarę jego oczekiwań. Podejmujemy się zarówno standardowych projektów, jak i zleceń dla najbardziej wymagających klientów. Nie rezygnujemy z pracy, ponieważ nowe wyzwania pozwalają nam się bardziej rozwinąć, a w konsekwencji świadczyć usługi jeszcze wyższej jakości, niż dotychczas.

ZAKRES USŁUG

  • inwentaryzacja obiektów oraz powykonawcza
  • Projekt koncepcyjny
  • Projekty budowlane
  • Projekty wykonawcze i powykonawcze
  • Adaptacja projektów katalogowych (gotowych)

Wykonujemy inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania oraz inwentaryzujemy obiekty już powstałe.

Aby zrobić trwałe wrażenie na odbiorcy, ważne jest użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność
Nasz zespół charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzebujesz, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy projekt. Zespół firmy KONSTANTYNOWICZ ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO rozumie, jak ważny efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Na życzenie klienta uszczegółowiamy dokumentację budowlaną do pozwolenia w detale architektoniczne oraz w szczegóły projektowe w taki sposób aby na budowie nie było problemów z wybudowaniem projektowanych przez nas obiektów .Wykonujemy również dokumentację powykonawczą.

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT.

Realizowane usługi

Zadania, których się podejmujemy to m.in.:
● projekty koncepcyjne,
● inwentaryzacja obiektów,
● projekty budowlane,
● inwentaryzacja powykonawcza,
● projekty wykonawcze,
● adaptacja projektów katalogowych,
● projekty powykonawcze.
Jeśli interesują Cię dodatkowe usługi, których nie opisaliśmy w naszej ofercie – koniecznie napisz maila lub zadzwoń. Pozostajemy do dyspozycji.

Komu dedykujemy ofertę ze strony architekt-bialystok.pl?

Ofertę ze strony architekt-bialystok.pl dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom potrzebującym bardziej rozbudowanych projektów. Każda osoba, której zależy na wysokiej jakości usług świadczonych przez biuro architektoniczne oraz terminowości powinna dać nam szansę.

Dokładamy wszelkich starań, aby usprawnić cały proces realizacji poszczególnych projektów.

Odwiedź nas w siedzibie firmy – porozmawiajmy o szczegółach współpracy w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej 11. Możesz również napisać maila lub zadzwonić. Zachęcamy do kontaktu!