Oferta

Biuro projektowe i architektoniczne – Białystok

-Oferta-

Nasze biuro architektoniczne oferuje Państwu szeroki wybór usług, które dopasowane są do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań każdy nasz architekt chętnie Państwu pomoże. Biuro projektowe, które prowadzimy nie rezygnuje z trudnych zleceń i z chęcią podejmuje się nowych wyzwań. Dzięki temu możemy się ciągle rozwijać i zwiększać zakres naszych kompetencji. Z pełnym przekonaniem polecamy nasze biuro architektoniczne, dzięki nam na pewno będą Państwo zadowoleni ze współpracy. Poniżej przedstawiamy poszczególne usługi z naszej oferty wraz z opisem, szczegółowe informacje najlepiej uzyskać przez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Inwentaryzacja
obiektów oraz powykonawcza

Jest to jedna z podstawowych usług naszego biura projektowego. Wykonujemy dla Państwa inwentaryzacje budynków do adaptacji oraz zmiany ich sposobu użytkowania. Jednak to nie wszystko, ponieważ możemy się zająć także inwentaryzacją budynków już powstałych. Dzięki temu nasza oferta trafia do jeszcze szerszego grona Klientów, którzy będą mieli gwarancję, że ich projektant to doświadczony i sprawdzony fachowiec. Wykona on dla nich zlecanie w sposób niezwykle profesjonalny i sprawny. Z nami inwentaryzacja obiektów czy projekty domów to przyjemny proces, który później pozwoli Państwu cieszyć się z efektów naszej pracy.

Projekt
koncepcyjny

Nasze biuro architektoniczne wie, że użycie odpowiedniej kombinacji obrazów, grafik, kolorów i animacji jest ważne, aby zrobić trwałe wrażenie na odbiory. W ten sposób powstaje stylowy i atrakcyjny wizualnie projekt, który wciąga odbiorców. Dbamy jednak nie tylko o jakość wizualną produktu, ale także o jego użyteczność i praktyczność. Każdy nasz architekt charakteryzuje się imponującym poziomem wiedzy i profesjonalizmu. Oferujemy to, czego potrzeba, aby tworzyć naprawdę wyjątkowe projekty domów. Biuro projektowe Konstantynowicz Architektura i Budownictwo rozumie, jak ważny jest efekt wizualny na dzisiejszym rynku. Nasi kreatywni eksperci są w stanie stawić czoła najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w świecie designu.

Projekty
budowlane

Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, adaptacje projektów domów katalogowych, budynków inwentarskich, magazynów, biur, sklepów i wiele innych. Projektant naszej firmy to osoba zawsze gotowa do pomocy i chętna do współpracy, z głową pełną ciekawych i mądrych rozwiązań. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z nami. Projekty domów to bardzo często początek nowego, ekscytującego i istotnego etapu w życiu wielu z Państwa. W pracowni Konstantynowicz Architektura i Budownictwo wiemy jak zadbać o to, aby wszystko przebiegało pomyślnie, a Państwo mogli się cieszyć z nowego domu.

Projekty wykonawcze i powykonawcze

Nasze biuro projektowe na życzenie Klienta zajmuje się uszczegółowianiem dokumentacji budowlanej do pozwoleń na detale architektoniczne oraz szczegóły projektowe w taki sposób, aby w czasie prac budowlanych nie było problemów ze zrealizowaniem zaprojektowanych przez nas obiektów. Każdy architekt ma za zadanie kompleksowo przeprowadzić współpracę z Klientem, tak aby po zakończonej współpracy obie strony były zadowolone. Dlatego też wykonujemy dla Państwa dokumentację powykonawczą. I wiele innych usług, które mają na celu usprawnić cały proces, staramy się przewidzieć wszelkie możliwe trudności i rozwiązać je z wyprzedzeniem.

Adaptacja projektów katalogowych

Dostosowujemy projekty katalogowe do warunków zabudowy i PZT (projekt zagospodarowania terenu). Nasze biuro architektoniczne często ma zlecanie, w których Klienci zgłaszają się z gotowym wzorem lub inspiracją do swojego projektu. W takim przypadku bardzo chętnie pomagamy przystosować go do Państwa potrzeb i możliwości. Dzięki temu żadne pomysły czy wizje nie zostaną pominięte, a nasi Klienci będą cieszyć się z wymarzonych przestrzeni. Nasz projektant na pewno zadba o uwzględnienie wskazówek Klienta, jeśli to możliwe to je zastosuje, a w innym przypadku wyjaśni, dlaczego takie rozwiązanie nie jest rekomendowane i wskaże najlepszą alternatywę.